Karštiniai verpalai (RX CARDED YARN)

Karštiniai medvilnės verpalai gaminami iš trumpo medvilnės pluošto. Karštinių verpalų paviršius nelygus, labiau papuręs, pašiauštas ir pūkuotas nei šukuotinių. Gaminiai iš karštinių verpalų išsiskiria higroskopinėmis savybėmis, pralaidumu orui, minkštumu ir matiniu atspalviu. Dėl puikių termoizoliacinių savybių, tvirtumo ir priimtinos kainos jie plačiai naudojami tiek audimo, tiek ir trikotažo pramonėje – rankšluosčiams, patalynei, viršutiniam trikotažui, džinsams, kojinėms gaminti. Aukštos kokybės karštiniai verpalai tvirtumu ir glotnumu beveik nenusileidžia šukuotiniams.  Populiariausios karštinių verpalų rūšys – 20/1 ir 34/1.

Šukuotiniai verpalai (RS COMBED YARN)

Šukuotiniai verpalai gaminami iš ilgapluoštės žaliavos. Jie būna įvairūs – nebalinti, balinti, įvairiai marginti, merserizuoti ir melanžiniai. Išsiskiria vienodu storiu per visą ilgį, nepriekaištingai lygia ir glotnia faktūra. Šios savybės užtikrina didelį tvirtumą. Gaminiai iš šukuotinių verpalų būna minkštesni ir švelnesni nei iš karštinių. Šukuotiniai verpalai plačiai naudojami trikotažo gaminių gamybai, tačiau dėl sudėtingesnio gamybos proceso ir aukštesnių kokybinių charakteristikų gerokai padidina gatavos produkcijos kainą.

Pneumomechaniniai (rotoriniai) verpalai (OPEN-ENDED YARN)

Pneumomechaniniai verpalai labai tvirti, lygūs, šiek tiek veliasi. Atsparūs nutrynimui, bet šiurkštesni ir mažiau elastingi nei pagaminti žiediniu verpimo būdu. Dėl savo struktūros ypatumų geriau sugeria vandenį. Dažnai naudojami šiurkštesnės faktūros tekstilės gaminių – rankšluosčių, patalynės, džinsų, sportinių rūbų, uniformų ir darbo drabužių,  lauko aprangos bei kojinių – gamybai.